Szkolenie LinkedIn Class
Wykorzystaj potencjał LinkedIn maksymalnie jak się tylko da. LinkedIn to portal społecznościowy przez wielu nazywany Facebook-iem dla biznesu - ale czy to prawda? W ostatnich latach linkedin przeżył ogromną metamorfozę - dał więcej możliwości swoim użytkownikom, dzięki czemu nie jest to już sztywny portal w którym poruszymy głównie tematykę zawodową ale możemy prowadzić profesjonalny kanał marki osobistej lub firmy oraz publikować na nich treści które w pełni zadowolą naszych odbiorców.

Szkolenie składa się z części teoretycznych oraz praktycznego warsztatu w którym prowadzący pokazuje wszystko krok po kroku. Dzięki szkoleniu dowiesz się jak we właściwy sposób prowadzić swój profil na linkedin. Jakie treści będą tymi właściwymi oraz w jakiej formie prowadzić komunikację. Linkedin jest miejscem w którym masz kontakt z różnymi branżami oraz ludźmi niemal na każdym stanowisku zawodowym. Dowiedz się czy jest sens prowadzenia profilu firmowego, czy może działania personalne są bardziej skuteczne. Przejdziemy krok po kroku przez cały serwis linkedin, profil prywatny oraz firmowy. Zagłębimy się w tematykę budowania pozycji eksperta oraz jak prawidłowo korzystać z kreatora reklam. Poruszymy kwestię grup oraz slideshare. 

Każdy uczestnik podczas szkolenia sprecyzuje swój CEL - dlaczego i po co jest na LinkedIn. Dodatkowo, dowiesz się jakie są cechy profesjonalnego profilu na LinkedIn oraz jak w szybki sposób rozwinąć swój kanał. Potrzebujesz na to naprawdę niedużo czasu, aby z dnia na dzień, Twój profil stawał się coraz bardziej profesjonalny - zyskiwał na wiarygodności, a przy tym TY i / lub Twoja marka.

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Kontakt

Napisz do nas

Sprawna komunikacja to podstawa dobrej współpracy, staramy się jak najszybciej odpowiadać na wiadomości.

Miejsce:

Warszawa

Czas pracy:

staramy odpowiadać na maile 7 dni w tygodniu

Kontakt:

biuro@mediatrener.com